Nestihli jste? Prodlužujeme slovinské medoviny (degustace na prodejně i u vás doma)

Nestihli jste? Prodlužujeme slovinské medoviny (degustace na prodejně i u vás doma)

Degustace slovinských medovin byla původně naplánována jen na 3 dny, což se ukázalo jako velmi krátké a proto ji prodlužujeme o celý další týden. Zároveň si můžete domů objednat degustační set za výhodnou cenu!

Bližší informace k prodloužené možnosti degustovat slovinské medoviny najdete na webu u akce. Můžete přijít bez objednání od 12 do 20hodin. Doporučujeme přijít aspoň 30 minut před zavírací dobou. Ochutnáte 5 slovinských medovin různé sladkosti, různých druhů medu - klasický květový, lipový a kaštanový. V případě větší skupiny si můžete na úvod či závěr dát i medovinové "šampaňské" - všechny druhy z nabídky budou celý týden pro vás vychlazené.

Nedostanete se do Prahy? Udělejte si degustaci doma!

Až do pondělí 4.3. můžete přes e-shop objednávat set 3 slovinských medovin a 3 šumivých medovin z téměř 10% slevou a dopravou zdarma. Ochutnávku si tedy můžete udělat kdekoliv anebo mít doma v zásobě jedinečné dárky pro důležité události a oslavy.

Degustační set v e-shopu

Medovina na masopust patří!

V sobotu 2.3. jsme opět s medovinovým  stánkem na tradičním Střížkovském masoupustu na Praze 9 u zast. MHD Madlina od 12hodin až do večera.


Pěkný den!
Jiří Pouček

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...