Medovinový dnešek a zítřek

Medovinový dnešek a zítřek

Dnes je večer poslední možnost ochutnat polské medoviny a zítra nás najdete na dvou místech v Praze současně: opět na Náplavce, ale i na masopustu v Dubči, tak se zastavte.

Miód pitný afterpárty - pátek 17.2. od 17h

Pokud jste nestačili minulý týden přijít ochutnat výtečné chutné polské medoviny, máte tento pátek 17.2. od 17 do 21h úplně poslední příležitost. Pořádáme tzv. after párty:)

Všichni, co se účastnili ochutnávek v minulém týdnu, mi dají za pravdu, že to Poláci s tekutým pitným medem umí ! Možná je to překvapivé, ale je to tak.

Trójniak panák 20,-
Dvójniak panák 25,-
Półtorak panák 30,-

Stánek na Náplavce

V sobotu 18.2. nás najdete opět s panem Rosickým na Náplavce. Horká medovina ale ochutnávky a prodej až 10 různých druhů medovin samozřejmostí. Zastavte se od 8 do 14hodin na pražské pravobřezní Náplavce!

Masopust v Dubči

Se stánkem a tradiční medovinou se chystáme v sobotu 18.2. odpoledne na okraj Prahy do městské části Dubeč. Akce začíná od 13hod. Více informací například zde.


A příští týden 25. února budeme celý den roztáčet medové moky na masopustním veselí na Letné u Národního zemědělského muzea anebo na Střížkově (Praha 9, zastávka MHD Madlina).


Těšíme se na medoviděnou!

za celý náš tým
Jiří Pouček

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...