Pro členy Klubu přátel medoviny se ve středu 1.2. od 18h bude konat další ochutnávka domácích medovin a nových vzorků. Pro členy zdarma. 

Až do vypití zásob nabízíme též ochutnávku německých medovin, kdykoliv příjdete. Máme tu až 10 různých druhů.

V sobotu 4.2. budeme mít otevřeno od 15 do 19h a od 17:00 se uskuteční řízená degustace tradičních medovin - průřez nejzajímavějšími druhy medovin u nás a na Slovensku.

Týden polské medoviny se blíží

V příštím týdnu proběhne již předem avizovaná velká akce - Týden polské medoviny. Zahájení úvodním slovem a ochutnávkou ve středu 8.2. od 17 hodin. V dalších dnech od čtvrtka až do soboty bude možné ochutnávat polské medoviny během celé otevírací doby tj. od 14 do 19h.

Doporučujeme nenechávejte si návštěvu až na sobotu, mnohé vzorky mohou být již vypité. Rezervaci proveďte zde na webu, budete pak obslouženi přednostně a navíc ušetříte.

14.2. řízená degustace - speciální host: Jaroslav Lstibůrek, odborník a výrobce medoviny

V úterý 14. února od 19:00 vás první částí řízené degustace medovin provede přímo Jaroslav Lstibůrek, výrobce medoviny z Domažlicka. Představí několik svých aktuálních druhů medovin včetně oblíbené kaštanové.

Místa se nám plní, takže neváhejte s registrací na degustaci

Další termíny degustací - 23.2. a 3.3.

Nabídka medů na prodejně

Aktuálně máme v nabídce medy od mnoha včelařů z Jižních Čech, Vysočiny, Bromouvska - akátový, lipový, klasický květový pastový a medovicový. Dále jsme naskladnili i medy s příměsemi, s mateří kašičkou, propolisem, zázvorem, skořicí či rakytníkem. Máme 6 druhů medutely.

Otevřeni jsme od úterý do pátku od 14 do 19h. O sobotách jen, pokud je vypsána řízená degustace. Možnost rezervace pro skupiny na libovolný čas.

Těším se na Vaši návštěvu
a přeji krásné zimní dny

Jiří Pouček