Přeji pěkné letní dny!


Teplota nám opět stoupá k třicítkám a tak je potřeba medovinu pořádně vychladit. Tento celý týden vám nabízíme zcela jedinečnou ZDARMA ochutnávku nových vzorků - medovinu z Medařství Nová Říše u Telče, první aperitívní medovinu Ambrozia od slovenského Apimedu, ale i 45% medovec od Bronislava Tomky z Nitry. Medovec je destilát vyrobený z medoviny.

Aktuálně jsme také mezi stáčené medoviny na prodejně poprvé zařadili bylinnou medovinu - konkrétně Medovinu z přimdského Podhradí - s kombinací 16 bylin a koření. Cena za 1 litr je 180,- Kč. Nově plníme medovinu i do 2-litrových PET lahví, jak jste si opakovaně přáli. Na víkendové akce, posezení s přáteli se jistě bude hodit více medoviny za výhodnější cenu.

Avšak největší okamžik tohoto týdne bude právě zítřek - čtvrtek 20.7.! Náš Klub přátel Muzea medoviny má již 200 členů a rozhodli jsme se to s vámi společně oslavit. Zítra bude od 18 do 22h speciální ochutnávka medovin, které běžně nejsou v nabídce za úplně speciální ceny - panák za 15,- !! Nejste ještě členy klubu? Registraci vyplňte online. Členství je bezplatné a navíc s ním získáte 5% slevu na vaše nákupy na prodejně. Členskou kartičku si po registraci na webu vyzvednete osobně. Tak se na vás zítra těšíme!

Kromě medoviny si můžete i nás na baru dát medový cider, ale i medovou limonádu. Tento týden navíc nabízíme opět XL medovinové mojito 1+1 zdarma, tedy sečteno podtrženo = 1 litr mojita za 130,- Kč. Vemte polovičku! :-)

E-shop s poštovným zdarma při nákupu nad 1.500,-

Medoviny zasíláme po celé ČR nově přes Zásilkovnu, kde nabízíme poštovné a balné při vyzvednutí na výdejním místě pouze 90,- Kč a při doručení kurýrem pouze 130,- Kč. Při objednávce nad 1.500,- poštovné neplatíte vůbec. Také u nás neplatíte nic navíc za dobírku! Objednávejte u nás přes 100 druhů medovin.

V příštím newsletteru se dozvíte, kdy bude další Týden polské medoviny a kdy slibovaný Týden medového piva.


Těším se vaši návštěvu! Máme tu příjemný chládek, zastavte se!:)


Jiří Pouček