Aktuálně hledáme medovinárníka či medovinárnici na VPP cca 1/2 - 2/3 běžného úvazku, tedy 80-120 hodin měsíčně. Pracovní doba 2-4 dny v týdnu odpoledne, cca 12-19h. Požadujeme 2 soboty v měsíci.

Jsme prodejna a bar v jednom a obsluhujeme 2 e-shopy s medovinou a cidrem.

Náplň práce medovinárníka:

  • Prodej včelích produktů, medoviny a cideru - získáš přehled o všech nabízených produktech a díky tomu umíš poradit každému zákazníkovi
  • Vedení denních degustací - servírování degustačních setů (3 varianty)
  • E-shop objednávky – sleduješ příchozí objednávky v e-shopu a připravuješ je k vyzvednutí. Rozumíš celému životnímu cyklu objednávek a všechny situace (změna objednávky, storno, reklamace) umíš vyřešit, aby byl zákazník vždy spokojen.
  • Rezervace – vyřizuješ rezervace na degustace a žádnou nenecháš bez odpovědi
  • Komunikovace se zákazníky - telefonicky, e-mailem (čeština i angličtina bez pravopisných chyb je nutnost)
  • Příprava jednoduchých drinků, jako třeba mojito, příprava občerstvení

Aby to všechno fungovalo, potřebujeme od Tebe:

  • Předchozí dlouholetou zkušenost s aktivním prodejem v gastro provozu jako je vinárna/vinotéka, čajovna, kavárna
  • Aktivní znalost angličtiny, protože Tvými zákazníky jsou často cizinci
  • Základní znalosti v oblasti maloobchodu i velkoobchodu - objednávky, faktury, daňové doklady, dobropisy, zálohové faktury, sazby DPH apod.
  • Férový přístup, spolehlivost, dodržování dohod a směn
  • Přátelské a přesvědčivé vystupování; prodejní dovednosti
  • Znalost pravopisu - ČJ i AJ
  • Pečlivá, ale současně i rychlá práce
  • Zájem o produkty, ochota učit se a porozumět produktům = být zákazníkům opravdovým průvodcem
  • Mít chuť vytvářet místo, kam se zákazníci budou rádi vracet. Sdílet nápady na zlepšení, zamýšlet se zpětnou vazbou od zákazníků
  • Schopnost pracovat v týmu, předávat si informace
  • Umět si rozvrhnout práci a rozhodnout se, co jsou aktuální priority
  • Nepodléhat stresu - když náhodou přijde víc zákazníků najednou
  • Prostoje využívat k plnění průběžných úkolů, ne u sociálních sítí
  • Flexibilitu a vyšší nasazení v případě nutnosti a v době sezónních prodejů - před Vánocemi

Podmínky:

  • Spolupráci nabízíme formou vedlejšího pracovního poměru
  • Orientační výše platu při VPP je cca 20.000 Kč + zajímavé prémie dle nastavených pravidel. Hlavní pravidlo je, že když šlape dobře business, získáváš z něho i Ty svůj podíl
  • nástup: ihned

Benefity:

  • multisportky a stravenky u nás nečekej, ale pokud máš rád medovinu, určitě oceníš možnost ochutnávat desítky druhů medovin měsíčně
  • nákup zboží za nejvýhodnější ceny
  • využití prostor podniku pro soukromé akce a oslavy
  • práce v celosvětově unikátním podniku
  • možnost potkávat se osobně s výrobci medovin a ciderů
  • potkávání se lidmi z celého světa

Zaujali jsme Tě? Pošli životopis a pár řádků o sobě nebo nám zavolej. Chceš se na něco zeptat nebo se přijít podívat do prodejny? Dej nám o sobě vědět, rádi Tě poznáme osobně.

Kontakt: Jiří Pouček, 776 814 841, prace@muzeummedoviny.cz

Muzeum medoviny s.r.o., provozovna: Medovinárna & Dobrý cider - Na Zderaze 14, Praha 2